Jak znaleźć dobrą opiekunkę do dziecka?

Jak znaleźć dobrą opiekunkę do dziecka?

Jak znaleźć dobrą opiekunkę do dziecka? Po pierwsze, znajdź opis pracy. To pomoże Ci zdecydować, jaki rodzaj obowiązków chcesz, aby Twoja opiekunka wykonywała. Następnie określ swoją stawkę. Wysoka stawka zapewni, że dostaniesz pracę! Alternatywnie, można umieścić opis pracy na Craigslist lub innej podobnej stronie internetowej. Po znalezieniu pracy, która Cię interesuje, upewnij się, że masz listę referencji gotowych do wyjazdu.

Opis pracy

Opis pracy opiekunki do dziecka może się różnić od rodziny do rodziny, ale są pewne wspólne cechy we wszystkich nianiach. Należą do nich wiedza o opiece nad dziećmi i bezpieczeństwie, umiejętność obchodzenia się z lekami oraz chęć bycia elastycznym ze swoim harmonogramem. Konieczne jest, aby niania miała różnorodne umiejętności, ponieważ mogą one być kluczowe dla dobrego samopoczucia zarówno rodziców, jak i dzieci. Babysitter może również potrzebować prowadzić pojazd i wypełnić pewne obowiązki domowe.

Typowe CV babysitter powinno zawierać przekonujący opis roli, który podkreśla zarządzanie czasem, zdolność do radzenia sobie z konfliktami i zdolność do monitorowania bezpiecznego środowiska. Opiekunka do dziecka powinna mieć również dokładne sprawdzenie tła, ponieważ większość pracodawców wymaga tego typu opiekunów. Niektórzy pracodawcy preferują kandydatów z wcześniejszym doświadczeniem w opiece nad dziećmi. Niektóre opisy pracy opiekunki mogą być tak proste jak poniższe:

Pielęgniarka musi mieć prawo jazdy i być w stanie prowadzić pojazd. Jeśli to możliwe, opiekunka powinna mieć szkolenie z pierwszej pomocy i powinna być certyfikowana w CPR. Certyfikacja zwiększy Twoje możliwości zarobkowe, a większość rodziców uważa szkolenie CPR za niezbędne. Jest to również dobry sposób, aby poznać dzieci, dla których będziesz się opiekować. Listed below are some qualities of a babysitter:

Aside from these general characteristics, a babysitter must be able to observe the child’s behavior and ensure its safety. Obejmuje to monitorowanie rutyny dziecka, przygotowywanie posiłków i angażowanie się w działania. Świetna opiekunka do dziecka będzie również mieć oko na rozwój dziecka i zapewnić najlepsze środowisko dla dziecka. Jeśli brzmi to jak praca marzeń, należy pamiętać, że istnieje wiele różnych sposobów, aby odnieść sukces w tej dziedzinie.

Pielęgniarka musi być w stanie skutecznie komunikować się z dziećmi. Powinny znać ich imiona i wiek. Powinny być w stanie konstruktywnie współdziałać z rodzicami i dziećmi. Opis pracy opiekunki do dziecka powinien również zawierać umiejętności przywództwa, empatii i cierpliwości. Jest to ważny aspekt opisu stanowiska pracy. Po wybraniu odpowiedniej pracy dla siebie, będziesz na dobrej drodze do zostania świetną opiekunką do dzieci.

Kwalifikacje

Wbrew temu, co możesz myśleć, istnieje wiele kwalifikacji, których powinnaś szukać w opiekunce do dzieci. Powinieneś być w stanie poradzić sobie z różnymi sytuacjami i upewnić się, że opiekunka, którą zatrudniasz ma odpowiednie przeszkolenie, aby zapewnić dzieciom bezpieczeństwo. Te kwalifikacje obejmują od posiadania podstawowej wiedzy na temat bezpieczeństwa w domu do pierwszej pomocy pediatrycznej. Inne umiejętności, których powinieneś szukać w opiekunce to cierpliwość, kreatywność i silne poczucie odpowiedzialności.

Komunikacja jest ważna, ale tak samo jak umiejętność budowania rapportu z klientami. Dobre umiejętności komunikacyjne są niezbędne, gdy pracujesz z małymi dziećmi. Dobre umiejętności interpersonalne pozwalają budować relacje z rodzinami i dziećmi, co z kolei pomoże Ci wylądować więcej miejsc pracy. Jako opiekunka do dziecka będziesz również odpowiedzialna za utrzymanie domu w czystości i organizacji. Są to umiejętności, które możesz podkreślić podczas procesu zatrudniania. Można również mieć dobre umiejętności słuchania.

Psychologia dziecka i pedagogika są pomocne umiejętności dla każdego Babysitter. Choć nie jest to obowiązkowe, posiadanie doświadczenia z dziećmi w tym samym wieku co Twoje może być zaletą. Podczas gdy jesteś wywiad sitters, upewnij się, że pracowali z dziećmi w tym samym wieku. To dlatego, że ryzyko różni się znacznie od jednej grupy wiekowej do następnej. Opiekunka z doświadczeniem ze starszymi dziećmi prawdopodobnie nie będzie miała doświadczenia w opiece nad noworodkami i na odwrót.

Następną rzeczą, której należy szukać u opiekunki jest szkolenie. Upewnij się, że przeszły one wymagane szkolenie. Na przykład, należy sprawdzić, czy przeszli szkolenie CPR dla dorosłych. Ten certyfikat jest często dostępny od Amerykańskiego Czerwonego Krzyża i innych lokalnych organizacji. Aby uzyskać certyfikat, należy ukończyć krótki kurs online i co dwa lata poddawać się ponownej certyfikacji. Jeśli nie jesteś pewien, zawsze możesz porozmawiać z referencją, aby dowiedzieć się więcej o ich poczuciu odpowiedzialności.

Niektóre opiekunki mają zaawansowane stopnie w edukacji wczesnodziecięcej. Posiadanie stopnia w tej dziedzinie jest dobrym sposobem na zdobycie pracy, ale nie każdy go ma. Jeśli masz wątpliwości, zawsze możesz uzyskać sprawdzenie tła wykonane na potencjalnych babysitters. Zazwyczaj można uzyskać sprawdzenie historii kryminalnej z lokalnego posterunku policji. Podczas gdy ja no jest obowiązkowy, ja jest dobrym pomysłem dostawać ten robić.

Obowiązki

Najpodstawowi obowiązki babysitter są proste i często zawierają utrzymywać dom czysty i nadzorować. Niektórzy rodzice oczekują również, że ich babysitters będą karmić swoje zwierzęta w ciągu dnia. Niektóre babysitters także biorą na innych obowiązkach, tak jak płacenie rachunków i utrzymywanie rodzinnych kont. Od niektórych babysitters można nawet oczekiwać planowania działań rodzinnych i nadzorowania innych pracowników domowych. Inne obowiązki mogą zawierać przygotowywać jedzenie i biegać sprawunki, podczas gdy inni mogą po prostu zapewniać care.

While tam jest żadny szczególny szkolenie lub certyfikacja wymagana przez prawo, zapewniać twój dziecko opiekuje się nowiutkim babysitter może dawać ci wielkiego dużo spokój. Czy twój babysitter jest pierwszym rodzicem lub doświadczonym weteranem, ja jest korzystny uczyć się o ich tle i doświadczeniu. Posiadanie szkolenia pierwszej pomocy może przejść długą drogę w kierunku zarabiania dodatkowych pieniędzy, a wielu rodziców uważa to za ważne.

Inne podstawowe obowiązki obejmują pilnowanie dzieci, podczas gdy rodzice są w pracy. Możesz zostać poproszony o karmienie dzieci, zabranie ich na spacer, granie w gry planszowe lub czytanie im. Twoim zadaniem jest promowanie zdrowego stylu życia dzieci oraz zapewnienie im pożywnych posiłków. Ważne jest, abyś miała doświadczenie w opiece nad dziećmi, ponieważ praca ta wiąże się z odpowiedzialnością i zaufaniem. Gdy już zostaniesz opiekunką, przekonasz się, że praca jest przyjemna i satysfakcjonująca.

Twoje obowiązki jako opiekunki do dzieci różnią się znacznie, w zależności od rodzaju opieki, którą wykonujesz. Możesz zdecydować się na pracę jako opiekunka nocna lub na ustalonym harmonogramie. Babysitter może nawet mieć elastyczny harmonogram, w tym po godzinach szkolnych, zmiany weekendowe, i noce daty. Cokolwiek wybierzesz, przekonasz się, że ta praca może być nieocenionym dodatkiem do Twojego zespołu opieki nad dzieckiem.

Obowiązki opiekunki są zróżnicowane, ale większość opiekunów pracuje w prywatnych rezydencjach. Wiele z tych opiekunek pracuje również w godzinach wieczornych i nocnych, kiedy wielu rodziców chce wyjść bez swoich pociech. Mogą one mieszkać w obrębie tej samej dzielnicy co rodzice, co sprawia, że jest to dobra opcja pracy w zaciszu własnego domu. Oprócz obowiązków opisanych powyżej, opiekunka często proszona jest o zmianę pieluch niemowląt i maluchów oraz zapewnienie szkolenia toaletowego.

Rate

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś wziąć pod uwagę ustalając stawkę dla swojej opiekunki jest rodzaj rodziny, którą będziesz obserwować. Jeśli masz dwoje dzieci i spodziewasz się wkrótce pierwszego dziecka, możesz naliczyć niższą stawkę niż dla rodzin z więcej niż jednym dzieckiem. Pierwsi klienci mogą być również skłonni polecić Cię innym rodzinom. To da Ci więcej możliwości zarabiania pieniędzy jako opiekunka do dziecka w przyszłości. Możesz również naliczyć wyższą stawkę, jeśli masz dodatkowy czas, ale większość rodzin tego nie oczekuje.

Inne czynniki do rozważenia przy ustalaniu stawki dla opiekunki obejmują liczbę dzieci, które będziesz obserwować, zakres wiekowy lokatorów oraz liczbę godzin opieki nad dzieckiem każdego dnia. Pies lub kot może wymagać od opiekunki wstawania co kilka godzin, aby wypuścić go i zjeść, ale małe zwierzęta, takie jak koty i króliki, nie wymagają dużego wkładu. Psy, z drugiej strony, będą potrzebowały dużo uwagi, co może być trudne dla opiekunki do zapewnienia.

Jeśli zatrudniasz opiekunkę do dzieci, aby oglądać swoje dzieci, upewnij się, że rozważasz poziom edukacji opiekunki. Jeśli są one nauczycielkami muzyki, na przykład, będziesz musiał zapłacić im więcej niż rodzicom ze starszymi dziećmi. Pamiętaj też, że wyższa stawka oznacza również, że opiekunka ma większe umiejętności. Niezależnie od tego, czy są pianistą, czy koszykarzem, nie ma nikogo, kto lubi czuć się przeładowany.

Dobra stawka odzwierciedla również twoje zaangażowanie w utrzymanie związku. Jeśli płacisz wyższą stawkę za opiekunkę, oznacza to, że jesteś skłonny kontynuować z nimi, jeśli wykonują dobrze. Wyższa stawka jest oznaką długoterminowej relacji i jest mniej prawdopodobne, że będą kuszeni, aby wziąć inne zadania. Oznacza to również, że nie będą podejmować innych zleceń. Ważne jest, aby pamiętać, że może to wpłynąć na ich jakość opieki.

Dodaj komentarz